Jsem doma. Zas. Na jak dlouho? Nevím. Ale jsem.

26. září 2010 v 16:58 | Krakin Shikazu
Jsem zde. Doma. Teoreticky. A momentálně i prakticky, ale to je jedno.
Nazývat blog domovem je možná trochu divné, ale berte to tak- každý, kdo používá internet, se v něm prakticky toulá. Toulá a cestuje. Dneska má hodně lidí facebook, dejme tomu, že to je něco jako občanka. Twitter, něco jako pohled na člověka. ICQ, jako kdybyste se sešli v kavárně. Ale kdo má fakticky a vážně domov? Nebo lépeřečeno kde? No, a to je ten kámen úrazu.
Konec konců, blog má adresu, stejně jako dům nebo byt. Má rubriky jako jednotlivé pokoje. A má autora jako jeho obyvatele. A návštěvníky. Ze začátku jich nikdy moc není, ale časem se nějací najdou.
Takže, berme to tak, že každý blog je pomyslný dům, který si jeho autor postavil a stále ho zvětšuje, zdobí a zlepšuje k obrazu svému. Je jen na něm, co se pak s tímto ,,domem´´ stane- jestli z něho bude jen další v řadě nebo jeden, co bude z řady vystupovat. Jestli se bude líbit anebo jestli ostatní obyvatelé ulice budou usilovat o jeho zbourání...ikdyž to záleží na úhlu pohledu druhých.
Nevím, jestli se vám tento ,,dům´´ líbí, nebo ne, ale na to je ještě možná příliš brzo. Dům i autorka jsou vám otevřeni, tak snad tady budou nějaké ty návštěvy, co si občas přijdou vypít čaj a popovídat si.
A třeba se postaví celá ulice =)

Dům slečny Krakin Shikazu byl postaven 26. září 2010 na adrese http://krakinshikazu.blog.cz , na víceméně prázdné ulici, zatím je malý, bez zahrady i bez plotu.

Tak, jako úvod by to stačilo, ne?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kyuu nee-chan | 26. září 2010 v 22:02 | Reagovat

Jak to děláš ,že máš ty úvody vždycky tak zajímavé ??

2 Krakin Shikazu | Web | 26. září 2010 v 22:14 | Reagovat

[1]: Tak nějak mě to napadlo xD btw čekám, kdy se nastěhuješ vedle xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama