[korejské drama] You´re beautiful

6. listopadu 2010 v 16:40 | Krakin Shikazu |  Obrazovka před očima
...aneb jak to dopadá, když se snažíte pomoct svému dvojčeti? xD

Máme tady klášter a jednu začínající jeptišku v učení - Go Mi Nyu. Je trošku nešikovná a docela dost naivní- nic méně je hodná a milá, vždy ochotná pomoct (takže je jasné, že se namočí do každého průseru). Brzy má odletět do Říma, kde se z ní stane oficiální sestra....
...mezitím tady taky máme velice slavnou K-pop skupinu, tři idoly pod jménem A.N.JELL. Skupina se skládá z romantického, milého kytaristy Kang Shin Woo, z praštěného pořád se smějícího a blonďatého bubeníka Jeremyho a namyšleného, úžasného a celkově nejlepšího (z pohledu fanynek) zpěváka Hwang Tae Kyung. A ejhle- zpěvák má jakési potíže, takže je třeba najít čtvrtého člena. Manažer (president Ahn, pokud sledujete s aj titulkama) je neoblomný a už se o to postaral. Našel svůj ,,jackpot´´- kluka jménem Go Mi Nam. To bude něco! Samozřejmě náš Tae Kyung z toho nadšený není....a zbytek kapely je na rozpacích.
....mezitím naše nešikovná Go Mi Nyu jede koupit letenku do Říma...a potká zvláštního chlápka, který jí tvrdí, že její bratr-dvojče, Go Mi Nam (aha, už se chytáte? xD) má problém- má jít podepsat smlouvu na nahrávání a přidání se k A.N.JELL, ale musel do U.S.A. kvůli plastice. A jelikož ti dva nejenže vypadají naprosto stejně, ale dokonce mají stejný hlas.... Manažer naši Mi Nyu požádá, aby se vydávala za svého bratra a šla se skupinou podepsat smlouvu...a Mi Nyu souhlasí.
Jenže nastanou komplikace- Mi Nam musí zůstat v U.S.A. déle a tak manažer Mi Nyu žádá, aby mezitím předstírala, že je kluk. Což znamená nastěhovat se do luxusní vily spolu se třemi krásnými a slavnými kluky (a labradorem Jolie) a vůbec- život s nimi není jednoduchý.
A o tom to je- jak se naše Mi Nyu snaží tvářit, že je její bratr. Jenže se nám tu sformuje milostný několikaúhelník- Mi Nyu se zamiluje do arogantního Tae Kyung-a, mezitím co do ní se zamiluje kytarista Shin Woo (který hned ze startu zjístí, že Mi Nam je holka, ovšem to, že to ví, tají až do konce...skoro dokonce xD). Po odhalení ve skupině se do ní zabouchne i Jeremy (nebo lépeřečeno se jí přestane stranit kvůli tomu, že ,,Mi Nam je přece kluk´´). Potom tu máme ještě nějaké ty bonusové postavy- úžasnou herečku, která jede po Tae Kyung-ovi a dělá nám tady ze života peklo (všem), zpěvačku, která se snaží ,,uchovat vzpomínku na svou velkou lásku´´, kvůli které opustila svého syna (jak jinak než našeho zpěváka), otravného novináře, který se se svým foťákem nachomýtne vždycky tam, kde nemá, otravnou tetičku dvojčat prahnoucí po penězích a v neposlední řadě poblázněné fanynky....a tu nejdůležitější postavu vůbec- Prasokrálíka!!
A v tomhle mixu najdete prakticky všechno- smích, slzy, chvilky, kdy uvažujete, zda ty postavy mají mozek, nebo ne...a taky to celé má jedno velké plus: na konci každé epizody (která má přes 50 minut) je ukázka dalšího dílu tak mistrně sestříhaná, že vás to donutí si to pustit, ikdyby jste nechtěli (viz ukázka na díl, ve kterém jde Jeremy do rádia a zmiňuje se tam FF xD)
Celkové shrnutí- kdo neviděl, nepochopí.
Kde se na to můžete podívat online:Dramacrazy.net

Krakinino hodnocení: 10/10
Krakinin komentář: V životě mě žádný film ani seriál nerozbrečel Ani jsem si nemyslela, že by mohl. Tenhle to dokázal. V životě jsem na postavy nekřičela, aby se pohly, aby to sakra řekly nahlas, aby...jo, občas jsem na ně polohlasem zanadávala, ale tohle bylo poprvé, kdy jsem jim doslova vynadala, že tam stojí, a nic nedělají...(že, Shin Woo?!)...a když už měla daná postava důvod, proč neudělat to, co jsem po ní chtěla, tak jsem vynadala některé z těch, co s tím neměly nic společného (Krák se omlouvá Jeremymu a Jolie T__T). Pokud máte čas a chcete se podívat na něco, co má příběh (jo, je tam nějaké to klišé, ale hezky spracované), tak tohle povinně. Nestává se každý den, aby Krák ronila slzy nad monitorem! (lépe řečeno- stalo se to poprvé....a prozatím na dlouhou dobu taky naposled)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Koň | Web | 8. listopadu 2010 v 19:28 | Reagovat

No já si to asi fakt pustím! :D

2 Krák nee-chan (Krakin Shikazu) | Web | 8. listopadu 2010 v 20:29 | Reagovat

Ano, pusť si to! xD Je to úžasné!
(Ikdyž se ti zezačátku budou plést ty jejich jména...Tae Kyung-a jsem si nezapamatovala za celých 16 dílů a když jsem psala tohle, musela jsem to opisovat z fotky xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama