Září 2011

Jak krokodýl čekal na meč a ztratil při tom hlas.

30. září 2011 v 20:10 | Krakin Shikazu aka Wani~ |  Krakinin deník
Jen tak orientačně- konec září? o.O Tak nějak ztrácím pojem o čase.
Koň je ve španělsku a já tedy přežívám, jak se dá. Včera jsem se statečně objevila ve škole na 8, zatímco jsem všem nadšeně oznamovala, že španělštináři mají na devět. Tomu se říká chodící reklama vzorné studentky.
Jak jsem zmiňovala na twitteru (ha, schválně, kdo všechno to čte?), chvíle, kdy jsem se úplně začetla do ,,Tajné knihy Šerosvitu´´ a u toho mi hráli ScReW byla naprosto neuvěřitelná. Byla jsem jak v jiném světě. Hlavně ve chvíli, kdy hrál Ancient Rain. Kombinace Byouova hlasu melodie, co hraje Manabu, na mě má zvláštní účinky. To, že jsem byla mimo potvrzuje fakt, že ve chvíli, kdy kolem prošel Kuba (jeden z nových členů našeho třídního kolektivu) jsem málem vyletěla dva metry do vzduchu. Tak jsem se nelekla už hodně dlouho.
Minulý týden jsem pondělí až středa prožila v tichu. Přišla jsem o hlas, takže když mi mamka volala, vedla si velice zajímavý monolog. Ve čtvrtek se hlas za velkých ovací vrátil (čehož mamka využila a já vesele překládala další díl Gokusenu), takže v pátek už jsem oxidovala ve škole. Začátek týdne proběhl i bez Koně, poměrně bezproblémů...až do středy. Rodinné oslavy nás zasáhly v plném proudu. V určité části už jsem si sebrala svých pět švestek a zaoxidovala jsem k sobě do pokoje. Tak jsem se takticky zdržela až do chvíle, kdy jsem se šla umýt. To už tam nikdo nebyl.
Čtvrtek, tedy včera, až na můj brzký příchod všechno v pohodě. Více méně. Večer už mi vynechával hlas. Dneska ráno bolest krku a mžitky před očima. Matika proběhla stylem ,,alá Mich s deficitem´´, s tím rozdílem, že jsem se tvářila, jakože vidím, idyž jsem neviděla (nedioptrické brýle, nikomu to nevadilo). V ZSV jsem se opět překvapila, písemka za 1-2. Výtvarka byla očekávaná, alespoň z mé strany. Těšila jsem se, až dodělám levou stranu. Barvy, které se navzajem bijou, ale zároveň se přelévají jedna do druhé naprosto plynule. Libí se mi můj vlastní výtvor, po dlouhé době. V ajině jsem se vyvlíkla z vykládaní vtipů a pak si to namířila rovnou domů...totiž do knihovny, narychlo si postěžovat paní knihovnici na nedostatek času, spánku a fantasy knížek. Až pak domů. A pak k taťkovi. A ten krk je hrozný. Ještě mluvím, ale evidentně otázka času.....
Chtěla bych si pustit ScReW na celý barák (=nemožné).
Asi půjdu hrát Reborn (=pokud mě ta horečka dřív neskolí)
Zakažte mi někdo zadávat po osmé hodině večer do jakéhokoli vyhledávače (google, youtube, seznam....) ,,j-rock/screw/vivid/vistlip fanservice´´. Vždycky to dopadne stejně, když pak ráno v šest u budíku nadávam nad tím, že pět hodin spánku je málo.
Vrátila jsem se na Die2Nite.

Modrý systém odměn, želva s diagnostikovanými sebevražednými sklony a nádherná kočka....totiž kocour.

4. září 2011 v 17:16 | Krakin Shikazu |  Krakinin deník
Zkuste mi někdo říct, že začala škola.
Ten čtenářský deník mě zabije.
Koň mě zabije, až se přihlásí na skype.
Celkem legrace, když nas....naštvaně řvete na želvu něco jako ,,Řekla jsem dolů! Jsi hluchý nebo blbý?! No, jasně! Klidně se utop, mě je to jedno! No, tak si takhle chvíli zůstaň, třeba si to zapamatuješ a příště, když řeknu dolů, tak to znamená dolů!´´ a pak vám dojde, že máte otevřené okno a venku jdou lidé. Asi si budou mít o čem povídat.
Jak mám asi napsat charakteristiku postav u řeckých bájí a pověstí? No?
Jak se mám sakra vůbec soustředit, když Zero má nějaký sebevražedný den (5x za dnešek, nový rekord), chci se dívat na kojeské tohleto a vůbec.
Aspoň, že mám Ondru, který mi pomáhá (aneb nakladatelství: Chamurabiho kamenné desky s.r.o. ) a rozesmívá mě (angličtina je jednoduchá, no ne? =P)
Takže jsem se rozhodla. Dneska dodělám Epos o Gilgamešovi, Kytici, Dekameron, Spravedlivý hněv, I. díl Drizzta, I. díl hraničářova učně, Rozsévače větru a Znamení démona. Spolu s bájemi a Krysařem to je deset. Až na pár detailů, které zjístím zítra v knihovně to budu mít. A až to dopíšu, podívám se za odměnu na třtí episodu Mary Stayed Out All Night. Jo.
No řeknětě, když na vás někdo TAKHLE usměje?