Srpen 2012

30 days of Jrock Meme: Day 13 - Your favorite J-rock drummer

31. srpna 2012 v 5:00 | Krakin Shikazu |  X dní
(Přednastaveno z důvodu nedůvěry ve vlastní sliby)
Tákže pokračujeme~
Bubeník. No, to asi bude složitější. Ikdyž....

30 days of Jrock Meme: Day 12- Your favorite J-rock singer

30. srpna 2012 v 1:47 | Krakin Shikazu |  X dní


No tak po delší době jsem teda konečně tady....teda, konečně pokračuju tady s tímhletím výmyslem. Mezitím jsem sesbírala spoustu dalších, takže...no, rozhodla jsem se články přednastavit. Asi to bude jednodušší, páč netuším, jak hned zezačátku školy. Takže tohle bude ještě zveřejněno normálně a zbytek nastavuju na každý den jedno z jednoho...Mikí začla s jedním pěkným, tak se připojím (a uvidím jak Katt, páč ta teď trochu s věcma čachruje...)...kdyby měl někdo náladu se připojit, ať už s tímhle nebo s tím dalším, tak prosím, dole je zadání celé xD

Zázraky se dějí, protože tohle nedává smysl.

25. srpna 2012 v 17:18 | Krakin Shikazu |  Heslovité stavy
Tak pojďme si narovinu přiznat všeobecně známý fakt: moje šetření končí ve chvíli, kdy vstoupím do knihkupectví či do jeho bezprostředního okolí. Málokdy se stane, že bych se zastavila a řekla si ,,Ne, toho Drizzta si koupíš až příště,´´ nebo ,,Ne, tuhle knížku možná budou mít za nějakou dobu v knihovně,´´ a odešla s prázdnou.
A taky známe ten fakt, že když máme v ruce 230,-, ale něco stojí 250,-, tak si řekneme ,,fajn, dneska teda kartou a ty peníze pak dám na účet i s tou dvackou, co chybí,´´ ale nedodržíme to...páč za těch zbylých 230,- si koupíme druhou knížku. Ano, přesně tak, za poslední rok to tak bylo normální.
No takže logicky jsem držela hubu a tvářila se ,,jasně, že jsem měla peníze!´´ když mamka zase našla novou knížku, co u mě ještě neviděla. A vyhýbala jsem se jakýmkoli otázkám typu ,,kolik máš na účtě?´´...a popravdě, to jsem sama nevěděla. Vyhýbala jsem se tomu místu, abych neviděla následky svého počínání a jenom v duchu počítala, kolikkrát mi to ještě projde, než mi karta nahlásí, že tam nejsou peníze.
Před měsícem mi ovšem došel onen otravný mail, který hlásil, že mi brzo vyprší platnost certifikátu a tůdiž by bylo fajn si ho prodloužit. Nějak se mi do toho nechtělo a se stylem dyť je čas jsem to odkládala. Když jsem si teda dneska během utírání nádobí vzpoměla, že už nemám ani dva dny a musela bych si jít vyřizovat nový (a tam by byla vysoká pravděpodobnost, že by se mamka dostala k jistým číslům, o kterých nevěděla), tak jsem opatrně a s hrůzou zapla banku.
Prodloužila jsem si certifikát.
A pak jsem se rozhodla podívat na výsledek svého počínání a knižní závislosti.
A uvažovala jsem, kde je chyba.
Protože tohle nemohlo být možné.
Jenže je to fakt.
Konečný stav mého účtu se příliš nezměnil.
Jak to je možné, netuším. Zřejmě jsem se hlídala víc, než jsem si myslela...
Nebo mám tajného sponzora, co mi nakonec ty peníze na ten účet posílá, jak slíbil, že bude, jen mi o tom zapoměl říct.
Stejně si tu brigádu ale raději najdu.

Je to řád v chaosu nebo chaos v řádu? Fialové brýle a ignorace létajících veverek.

12. srpna 2012 v 20:09 | Krakin Shikazu |  Heslovité stavy
(Na divné názvy článků už by jste si mohli zvyknout. Buď jejich smysl pochopíte během čtení článku, nebo vůbec. Někdy smysl totiž nemají a splácám je jenom z náhodných slov kolem.)

Kočičí deník aneb Pán Kocour se rozhodl poctít nás svou návštěvou

1. srpna 2012 v 16:06 | Krakin Shikazu |  Krakinin deník
To že se poslední dobou v hlavním sídle rodiny Shikazu vyskytuje jisté stvoření, které s oblibou Krakin budí, šokuje či jinak přivádí do stavů kdy nepotřebuje lak na vlasy, aby odporovaly gravitaci(update 14.8.2012, 0:06- děkuju Kubovi, ,,gryvitace´´ fakt neexistuje a gratuluju za nalezení chyby! xD), je poměrně známý fakt. (vícečiméně, záleží na tom, zda jste byli v dosahu, když se něco z toho stalo.)
Někteří z vás měli s tímto stvořením tu čest se potkat/z dálky se změřit pohledem.
Tohle stvoření si kdovíproč oblíbilo můj úkolový polštář (polštář na kterém sedím, když čirou náhodou dělám úkoly dřív než ve vlaku ráno nebo se učím) a celkově oblast kolem mého úkolového červeného odkládacího stolku.
No a včera se dokonce přesunulo na mou postel.
Vždy přijde, proleze co může (posledně jsme ho tahali z úložného prostoru pod gaučem, kde se zamotal mezi cestovní tašky a povlečení), potom si najde nějaké místečno (buď nějaké výše zmiňované nebo nějaké podivné) a tak na dvě hodinky si schrupne. Pak se zvedne, znova vše proleze a odejde.
Protože se tak nějak stalo součástí témeř každého dne (a protože je jedno z mála, kterému evidentně nevadí ani vonné tyčinky, ani želva, která trhá rekordy v době za kterou stihne znečistit vodu a vytvořit stejné ovzduší, jaké najdete v pavilónu hrochů(opět update, stejné datum 0:08- ,,hruchů´´ původně, Kubo, ty máš brýle! xD)), Krák se rozhodla vám ho tu předvést v celé své kráse. (Obrázky a skutečný důvod tohoto článku pod perexem).